free site templates

Бюджетна серія

Своїм асортиментом розрахована на найвишуканіший смак рибалок. Збалансований склад і середньо-дрібний помол дає можливість застосовувати прикормку на будь-яких типах водойм, як у стоячій воді, так і на течіях. В останньому випадку, при необхідності, додати до суміші глину, пісок і т.п. (До 30% обсягу). Підвищує ефективність дії додавання мотиля, опариша, рубаних черв'яків. Прикормку також можна успішно застосовувати з годівницею.

Універсальна прикормка природнього кольору з приємним ванільно-шоколадним ароматом і невеликою кількістю кориці робить цю прикормку підходящою для будь-якої риби.
Багато риболовів вважають за краще готувати прикормку власноруч, так ось саме ця суміш ідеально підходить як основа для рибної кулінарії.
При ловлі на «Фідер», для підвищення в'язкості, можна додавати ароматичну уклейку ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка на 1 кг суміші). Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Середньофракційнна прикормка з часником жовтуватого кольору, яскраво вираженого аромату, який надає гостроту при уловлюванні запаху рибою, і тим самим змушуючи її реагувати на прикормку належним чином.
При ловлі на «Фідер», для підвищення в'язкості, можна додавати ароматичну уклейку ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка на 1 кг суміші). Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Середньофракційнна прикормка на карася жовтуватого кольору з комбінацією специфічних ароматів відмінно зарекомендувала себе в парі з наживками опариша і червоного хробака.
При ловлі на «Фідер», для підвищення в'язкості, можна додавати ароматичну уклейку ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка на 1 кг суміші). Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Прикормка для коропа з червоним відтінком і асортиментом ароматів таких як «Аніс», «Полуниця», «Тутті-Фрутті», «Какао-ваніль» призначена для залучення і утримання на місці лову сімейства коропових.
Спеціально запропонована лінійка ароматів і їх комбінацій дає можливість риболову своїми руками обирати найбільш підходящу прикормку на його думку.
При ловлі на «Фідер», для підвищення в'язкості, можна додавати ароматичну уклейку ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка на 1 кг суміші). Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу), а також не завадить консервована кукурудза, розпарений горох.

Всесезонна дрібно- та середньо-фракційна прикормка для плотви з темним кольором дає можливість успішно застосовувати її не тільки влітку, а й холодний осінньо-весняний період. Також можна використовувати цю прикормку взимку для плотви Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Прикормка має кілька підібраних ароматів з додаванням натуральних мелених коріандру і кориці, розроблена спеціально для лову Ляща.Також можна використовувати цю прикормку взимку для ляща. Максимально підвищує ефективність додавання меленої макухи ТМ «Бомба» (до 30% обсягу).

Збалансована суміш інгредієнтів, які мають зв'язуючі речовини, спеціально розробляються для лову на снасті типу «фідер», а також всіх видів годівниць. Відмінно тримається в пружині, має підвищену в'язкість і помірно вимиваються на протязі ловлі. Висока в'язкість прикормки для фідера дає можливість тривалого збереження прикормки в пружині.

Середньофракційна підгодовування для річки темно-сірого кольору з вмістом склеюючих компонентів, призначена для лову усієї риби на річкових водоймах.

Товстолоб (Амур) «+ Техно-планктон» 1кг.
Унікальна спеціально розроблена суміш на основі пилестворюючих компонентів з додаванням техно-планктону, містить медоносну різно трав'яну масу призначену для лову товстолоба. Прикормка утворює по всій вертикалі водойми «стовп каламуті», яким харчується товстолоб і тим самим привертає і утримує його на місці лову.
Важливо !!! Прикормка не повинна бути перезволожена.

Товстолоб (Амур) «+ Гейзер» 1кг.
Унікальна спеціально розроблена суміш на основі пилестворюючих компонентів для товстолоба має ефект «гейзера», тобто зліплені кулі прикормки з часом піднімаються і опускаються по вертикалі водойми, поступово розпадаючись і утворючи «стовп каламуті», який і приваблює рибу.
Важливо !!! Прикормка не повинна бути перезволожений.

Для холодної води "Зима" 0,7 кг.
Дрібний помол, солонуватий смак, специальний не солодкий аромат - все те, що потрібно для прикорму в зимовій риболовлі.
Використовується на всіх типах водойм як на відкритій воді так і для підлбодній ловлі

Спеціальна суміш на основі пилестворюючих і спливаючих компонентів для товстолоба має ефект «гейзера», тобто зліплені кулі прикормки з часом піднімаються і опускаються по вертикалі водойми, поступово розпадаючись і утворюють «стовп каламуті», який і приваблює рибу. Ця суміш використовується як самостійно, так і як добавка в складі інших прикормок, для збільшення ефективності ловлі.

Контакти

Email:
tmbomba@i.ua         

Телефон:

+38 066-904-46-76