bootstrap website templates

Макуха мелена 0,5 кг.
Подрібнена соняшникова макуха. Дана суміш використовується для прикорму риби на місці лову. Можна застосовувати як самостійно (замісивши з водою), так і для посилення працездатності інших прикормок ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка макухи меленої на 1-2 кг прикормки). Має хорошу в'язкість.

Макуха мелена з додаванням коноплі 0,5 кг.
Подрібнена соняшникова макуха з додаванням смажених і перемелених насіння коноплі. Дана суміш використовується для прикорму риби на місці лову. Можна застосовувати як самостійно (замісивши з водою), так і для посилення працездатності інших прикормок ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка макухи меленої на 1-2 кг прикормки). Має хорошу в'язкість.

Макуха мелена з додаванням кукурудзи 0,5 кг.
Подрібнена соняшникова макуха з додаванням меленої кукурудзи. Дана суміш використовується для прикорму риби на місці лову. Можна застосовувати як самостійно (замісивши з водою), так і для посилення працездатності інших прикормок ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка макухи меленої на 1-2 кг прикормки). Має хорошу в'язкість.

Макуха мелена з додаванням гороху 0,5 кг.
Подрібнена соняшникова макуха з додаванням молотого гороха. Дана суміш використовується для прикорму риби на місці лову. Можна застосовувати як самостійно (замісивши з водою), так і для посилення працездатності інших прикормок ТМ «Бомба» (з розрахунку 1 упаковка макухи меленої на 1-2 кг прикормки). Має хорошу в'язкість.

Контакти

Email:
tmbomba@i.ua         

Телефон:

+38 066-904-46-76